Privātuma politika

Sveicināti mājaslapā Apvieno-kreditus.lv! Mēs ļoti cienām jūsu uzticību un apņemamies aizsargāt jūsu privātumu. Šajā privātuma politikas dokumentā mēs sniegsim jums pilnu informāciju par to, kā mēs apkopojam, izmantojam un aizsargājam jūsu personas datus. Lūdzu, rūpīgi izlasiet šo dokumentu, lai saprastu, kā mēs rīkojamies ar jūsu sniegto informāciju. 

Datu apkopošana un izmantošana 

 • Mēs apkopojam jūsu personisko informāciju tikai tad, ja jūs to brīvprātīgi sniedzat mums, piemēram, reģistrējoties mūsu vietnē vai aizpildot kontaktu formu. Šī informācija var ietvert jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citus datus, kas var būt nepieciešami, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus vai atbildētu uz jūsu jautājumiem. 

 • Mēs izmantojam jūsu personas datus, lai:  

 1. sniegtu jums kredītu salīdzināšanas pakalpojumus un informāciju par kreditēšanas kompānijām;  

 1. atbildētu uz jūsu pieprasījumiem un jautājumiem pēc saziņas ar mums, izmantojot sadaļu “Kontakti”; 

 1. analizētu un uzlabotu mūsu pakalpojumu klāstu un mājaslapas funkcionalitāti; 

 1. sniegtu jums personalizētu saturu un kredītu piedāvājumus; 

 1. ievērotu likumdošanas prasības un regulējumu. 

Datu aizsardzība 

 • Mēs apņemamies aizsargāt jūsu personas datus un ievērot visus piemērojamos datu aizsardzības standartus. Mēs nekādā gadījumā nepārdodam, nepārnesam vai nododam jūsu datus trešajām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kad to pieprasa likumdošana vai reglamentējoši noteikumi. 

 • Drošības pasākumi ietver: 

 1. Jūsu dati tiek šifrēti, lai tiem piekļūtu tikai autorizēti darbinieki un sistēmas; 

 1. Mēs ieviešam stingru piekļuves kontroles sistēmu, kas ļauj piekļūt jūsu datiem tikai tiem darbiniekiem, kuriem ir nepieciešama piekļuve, lai veiktu darbu; 

 1. Mēs izstrādājam datu atgūšanas un aizsardzības plānus, lai ātri un efektīvi reaģētu uz datu noplūdēm vai citām ārkārtas situācijām; 

 1. Mūsu darbinieki tiek regulāri apmācīti par datu aizsardzības procedūrām un tos ievēro; 

 1. Mēs ievērojam visus piemērojamos likumdošanas un regulējuma noteikumus, kas saistīti ar datu aizsardzību. 

 • Tomēr jāatceras, ka internets nav pilnīgi droša vide un, neskatoties uz visiem mūsu centieniem, mēs nevaram garantēt 100% drošību. Tāpēc aicinām jūs uzņemties atbildību par savu datu aizsardzību un izmantot aizsardzības līdzekļus, piemēram, spēcīgas paroles un antivīrusa programmas. 

Sīkdatnes un tiešsaistes analītika 

 • Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu mājaslapā. Sīkdatnes palīdz mums analizēt vietnes lietošanu, mājaslapas apmeklētību un izmantotas aktivitātes.  

 • Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes uzstādījumus savā pārlūkā. 

Saistītās vietnes 

 • Mūsu mājaslapa var saturēt saites uz citām vietnēm, kas pieder trešajām personām, piemēram, kreditēšanas kompānijām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neuzņemamies atbildību par šo vietņu privātuma politiku un darbību. Pirms izmantojat šīs saites, iepazīstieties ar to privātuma politiku.  

Privātuma politikas atjauninājumi 

 • Mēs paturam tiesības periodiski atjaunināt šo privātuma politiku, lai atspoguļotu mūsu darbību un jaunākos datu aizsardzības standartus. Ja veiktas būtiskas izmaiņas, mēs paziņosim par tām mūsu mājaslapā vai izsūtīsim jums informāciju, ja būsiet apstiprinājis jaunumu saņemšanu.  

 • Pirms vietnes  Apvieno-kreditus.lv lietošanas ir jāiepazīstas ar Privātuma politika. Mūsu pakalpojumu izmantošana tiek pieņemta, kā jūsu piekrišana šeit izklāstītiem noteikumiem.   

Ja jums ir jautājumi par mūsu Privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas veidus mūsu vietnē.